STROJNÍ KONSTRUKTÉR

Pracovní místo ( STROJNÍ KONSTRUKTÉR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Chcete se stát součástí prosperující české společnosti se sídlem ve Zlínském kraji?
Máte zkušenosti z výrobního strojírenství?

Česká strojírenská společnost hledá kandidáta na pozici:

STROJNÍ KONSTRUKTÉR – ZLÍNSKÝ OKRES – VSETÍNSKÝ OKRES

Náplň práce:
- Konstrukce nástrojů, forem a jiných strojních zařízení
- Vykonávání konstrukčního dozoru při výrobním procesu
- Spolupráce s výrobou a dalšími odděleními společnosti
- Úzká kooperace s technology

Požadujeme:
- Vysokoškolské vzdělání nebo středoškolské vzdělání se strojírenským zaměřením
- Zkušenosti s prací v Autocad, VISI, Solidworks, NX
- Přehled ve výrobních technologiích
- Mírně pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka
- Relevantní praxi v oblasti strojírenské výroby

Nabízíme:
- Velmi zajímavé finanční ohodnocení a roční bonusy
- Stabilní práci na HPP v nadnárodní výrobní společnosti
- Zajímavou a různorodou pracovní náplň s možností seberealizace
- Možnost prohloubit své odborné znalosti a získat cenné zkušenosti
- Příspěvky na životní pojištění a doplňkové penzijní připojištění
- Práce na moderním pracovišti
- Poukázky na wellness
- Místo pracoviště je Zlínský okres
- Nástup možný ihned nebo po dohodě

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Zašlete nám svůj životopis v české verzi ve Wordu na e-mail: dominik.polak@adecco.com, nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. číslo: +420 724 611 605.
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zpr