VEDOUCÍ VÝROBNÍ KONTROLY KVALITY

Pracovní místo ( VEDOUCÍ VÝROBNÍ KONTROLY KVALITY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Chcete se stát součástí prosperující české společnosti se sídlem ve Zlínském kraji?
Máte zkušenosti z výrobního strojírenství?

Česká strojírenská společnost hledá kandidáta na pozici:

VEDOUCÍ VÝROBNÍ KONTROLY KVALITY s AJ/NJ – ZLÍNSKÝ OKRES

Náplň práce:
- Kontrola kvality na vstupu, mezioperační a výstupní fázi
- Vedení týmu techniků kvality a kontrola měřících programů
- Zodpovědnost za průběh reklamačního řízení
- Úzká spolupráce s výrobním oddělením
- Provádění auditů a zkoušek

Požadujeme:
- Vysokoškolské vzdělání nebo středoškolské vzdělání se strojírenským zaměřením
- Orientaci v technické dokumentaci a přehled ve výrobních technologiích
- Relevantní praxe v oblasti strojírenské výroby
- znalost nástrojů kvality: APQP, SPC, MSA, FMEA, PPAP
- základní orientace v normách ISO 9001, ISO/TS 16949, VDA
- základy měření 2D / 3D
- Znalost anglického nebo německého jazyka PODMÍNKOU
- Orientaci v ISO normách a znalost nástrojů pro měření kvality

Nabízíme:
- Velmi zajímavé finanční ohodnocení a roční bonusy
- Stabilní práci na HPP v nadnárodní výrobní společnosti
- Bohatý systém firemních benefitů
- Možnost prohloubit své odborné znalosti a získat cenné zkušenosti
- Příspěvky na životní pojištění a doplňkové penzijní připojištění
- Práce s moderními technologiemi
- Poukázky na wellness
- Místo pracoviště je Zlínský kraj
- Nástup možný ihned nebo po dohodě

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Zašlete nám svůj životopis v české verzi ve Wordu na e-ma