Account Manager B2B

Pracovní místo ( Account Manager B2B ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jste ostřílený obchodní zástupce? Máte přehled v informačních technologiích? Rádi si řídíte svůj čas efektivně a sami? Pak čtěte dále!
Nabízíme · 58 000 Kč měsíčně základ + 30% bonusová složka
· Služební automobil i na soukromé účely
· Služební telefon značky Apple
· Práci z domova
· Zázemí nadnárodní renomované společnosti
· A spoustu dalšího
Zaujali jsme Vás? Zaujmete Vy nás? Hledáme kvalitní kandidáty, kteří jsou schopni nastavit si priority, udržovat vztahy a reprezentovat. Bez čeho se ale u nás neobejdete?
· 5 let prokazatelné praxe na obchodní pozici v rámci CEE regionu.
· Zkušenosti s prací ve velkých nadnárodních společnostech.
· Přehled v IT průmyslu (zejména produkty).
· Prokazatelné prodejní úspěchy.
· Schopnost dosáhnout výsledků ve střednědobém a dlouhodobém období.
· Schopnost pracovat nezávisle a práci si sám organizovat.
· Angličtina na velmi dobré úrovni slovem i písmem.
· Řidičský průkaz – aktivní řidič.
· Ochota cestovat v rámci ČR, ale i CSEE.
· Nástup nejlépe ihned
Co bude Vaší náplní práce: · Budete hlavním partnerem klientům a zákazníkům (B2B).
· Plánování obchodních a prodejních strategií a jejich naplňování.
· Zastupování společnosti u významných partnerů.
· Připravování strategií do tendrů a účast v nich.
· Aktivní rozvoj obchodu.
· Administrace a reporting.
· Propagace dobrého jména značky.
Zaujala Vás nabídka a splňujete požadavky? Neváhejte a zašlete nám své CV na adresu ilona.pagacova@adecco.com a rádi Vás zařadíme do Výbě