FINANCIAL CONTROLLER

Pracovní místo ( FINANCIAL CONTROLLER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho významného klienta, zahraniční výrobní společnost se sídlem na Novobydžovsku, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici:

Očekáváme:
- SŠ/ VŠ vzdělání ekonomického směru
- praxe v oboru nutností
- aktivní znalost AJ – slovem i písmem
- pokročilá znalost MS Office
- znalost účetnictví
- analytické myšlení, preciznost, orientace na výsledek
- organizační schopnosti, samostatnost

Náplň práce:
- sledování a vyhodnocení profitability a nákladů společnosti
- zpracování manažerských účetních výkazů
- spolupráce na řízení výrobních a výrobkových kalkulací
- organizace měsíční uzávěrky
- měsíční hodnotící zprávy vedení společnosti
- zpracování forecastů
- reporting úspor a investic
Nabízíme:
- zajímavou práci v perspektivní společnosti
- zázemí zahraniční stabilní společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení
- řadu zaměstnaneckých výhod
- nástup možný ihned

V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na adresu petra.vitova@adecco.com , tel. 725 562 671. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html