Technik fotometrické laboratoře

Pracovní místo ( Technik fotometrické laboratoře ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro významnou výrobní společnost hledáme kandidáty na pozici Technik fotometrické laboratoře. Jde o nově otevíraný závod v Moravskoslezském kraji. Více o pozici se můžete dočíst níže.

Náplň práce:
· vedení fotometrické laboratoře
· měření světelných zdrojů, elektrických parametrů, vlastností materiálů světelné techniky
· hodnocení výsledků zkoušek výrobků, vypracování záznamů a zkušebních protokolů
· nastavení, seřízení a programování přístrojů a zařízení pro zkoušky výrobků
· zavádění nových druhů zkoušek

Požadujeme:
· VŠ vzdělání technického směru, v oblasti elektroniky případně kvality- výhodou
· praxi min. 3-5 let v oblasti automobilového průmyslu
· zkušenosti ve fotometrické laboratoři
· komunikativní znalost anglického jazyka
· znalost MS Office
· zodpovědný přístup k práci
· samostatnost, ale i schopnost týmové spolupráce
· řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
· kariéru ve stabilní zahraniční společnosti
· špičkovou technologii a vybavenost při výrobě světlometů a zadních svítilen do automobilů
· odborný a kariérní růst
· zaměstnanecké výhody

Nástup možný dle dohody.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis na email. Těšíme se na spolupráci s Vámi. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14ti dní, zřejmě jsme dali přednost jinému kandidátovi.
Poskytnutím údajů souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html