HLAVNÍ ÚČETNÍ s NJ/AJ (od 35.000,- Kč)

Pracovní místo ( HLAVNÍ ÚČETNÍ s NJ/AJ (od 35.000,- Kč) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jste zodpovědní a máte smysl pro detail? Máte dlouholetou praxi jako účetní a chcete se v této oblasti dále rozvíjet? Dokážete vést tým? Pokud hovoříte německy či anglicky a máte vzdělání ekonomického zaměření, zašlete nám svůj životopis!

Hledáme vhodné kandidáty na pozici:

HLAVNÍ ÚČETNÍ s NJ/AJ (od 35.000,- Kč) – okr. Prostějov

Náplň práce:

• metodické vedení menšího týmu
• koordinace a kontrola činností v účtárně dle platné legislativy
• komunikace s auditorem, daňovým poradcem a veřejnými institucemi
• zodpovědnost za měsíční a roční uzávěrky
• optimalizace interních předpisů a účetních procesů
• práce se systémem SAP
• pravidelný reporting

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
• min. 4 roky praxe na podobné pozici
• vynikající orientace v metodice podvojného účetnictví
• komplexní znalost účetních a daňových předpisů
• výborná komunikativní znalost NJ či AJ PODMÍNKOU!
• schopnost práce na PC, SAP velkou výhodou
• organizační a vůdčí schopnosti, komunikativnost, flexibilita, pečlivost a drive

Nabízíme:

• atraktivní finanční podmínky
• práce ve stabilní mezinárodní společnosti
• příjemné a přátelské pracovní prostředí
• flexibilní pracovní doba, dovolená až 25 dnů
• příspěvek na stravování
• proplacení kurzů AJ či NJ
• nástup možný ihned nebo dohodou
• místo pracoviště: okres Prostějov

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Zašlete nám svůj ŽIVOTOPIS V ČESKÉ I ANGLICKÉ VERZI S FOTOGRAFIÍ na e-mail: lucie.hrda"zavináč"adecco.com, nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. číslo: +420 607 007 024.
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďování