Skladník (Stores Operator) - Brno - Modřice

Pracovní místo ( Skladník (Stores Operator) - Brno - Modřice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabídka:

- nástupní hrubá mzda je 14 911 Kč/měsíc
- příplatky (za víkend 75 %, za noční směnu 15%, za přesčas v pracovním týdnu 25%)
- po zkušební době (3 měsíce) navýšení mzdy na 16 966 Kč, dále při úspěšném přezkoušení pracovních dovedností navýšení na 19 6184 Kč
- docházkové bonusy:
1 000 Kč/měsíc = bonus za docházku za celý odpracovaný měsíc
3 000 Kč/čtvrtletí = bonus za docházku za celý odpracovaný kvartál
- nepřetržitý provoz (12hodinové směny)- 2 dny ranní směna následuje 1 den volna, poté 2 dny noční směna a 3 dny volna
- nárok na dovolenou: 5 týdnů
- stravování – dotace 55 % z ceny oběda v závodní jídelně
- stabilní zázemí mezinárodní společnosti

Pracovní náplň:

- Stores Operator vychystává materiál pro výrobu podle výrobních příkazů, provádí inventury skladových i neskladových materiálů, zaskladňuje hotovou produkci na určená místa a komponenty z příjmu na pozice k tomu určené.

Požadavky:

- základní znalost práce s PC podmínkou (SAP výhodou)
- praxe v oblasti skladového hospodářství výhodou
- znalost AJ výhodou
- alespoň základní vzdělání, SŠ/SOU výhodou
- ŘP na VZV výhodou