PRACOVNÍK EXPEDICE/ZÁMEČNÍK

Pracovní místo ( PRACOVNÍK EXPEDICE/ZÁMEČNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáte práci v okrese Nymburk a jste manuálně zruční?

Pro našeho klienta, společnost zabývající se strojírenskou výrobou, hledáme pracovníka na pozici

Požadujeme:
- SOU vzdělání strojírenského zaměření, obor zámečník výhodou
- zkušenosti s obdobou prací
- fyzická zdatnost
- manuální zručnost
- spolehlivost, pečlivost

Náplň práce:
- balení a příprava hotových strojů k expedici
- výroba dřevěných přepravních rámů
- předmontáž připravených dílců
- předmontáž skupin do jednotlivých strojů
- odzkoušení těsnosti strojů

Nabízíme:
- odpovídající finanční ohodnocení
- jednosměnný provoz
- zázemí stabilní společnosti
- příjemné a přátelské prostředí
- nástup možný IHNED!

V případě, že Vás nabídka zaujala, zašlete ihned Váš životopis na petra.vitova@adecco.com ; tel: 725 562 671.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde:
http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html