Manažer prodejního týmu Ostrava

  • Ostrava - Moravská Ostrava

Pracovní místo ( Manažer prodejního týmu Ostrava ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jste člověk, který se dokáže nadchnout pro práci s lidmi? Umíte dostat svůj tým k nadstandardním výsledkům? Zároveň se cítíte skvěle v prostředí, které se stále mění a vy se na tom můžete podílet? Možná hledáme právě Vás…
Co Vás na této pozici čeká?
· budování a řízení týmu v dynamicky se rozvíjejícím CC
· proaktivní leadership: hodnocení, motivace a rozvoj týmu
· pravidelné hodnocení hovorů, analýzy, online náslechy, zpětná vazba a koučink
· odpovědnost za plnění ročních/ měsíčních plánů, KPI ukazatelů a obchodních výsledků týmu
· participace na nastavování procesů v rámci CC a zlepšování efektivity procesů v rámci týmu
· analýza trhu a interního prostředí, flexibilní návrh a akceptace nápravných opatření
· účast na projektech
· reporting ukazatelů a výsledků za svůj tým

Co po Vás požadujeme?
· SŠ/VŠ, ekonomického směru výhodou
· min. 3 roky manažerské praxe v oblasti zákaznické péče, retencí a prodeje nebo reklamací
· prokazatelná zkušenost s vedením týmu
· zkušenost s nastavováním procesů a jejich implementací
· znalost AJ výhodou
· zralá a silná manažerská osobnost
· velmi dobré organizační a manažerské dovednosti
· orientace na cíl, průbojnost a aktivní přistup k práci
· flexibilita, otevřenost změnám a novým výzvám
· týmový hráč

Co Vám nabízíme?
· stabilní zázemí nadnárodní společnosti
· zajímavou práci s možností seberealizace
· příjemné pracovní prostředí
· nadstandardní balíček zaměstnaneckých benefitů