Nákupčí/Logistik s AJ a NJ

Pracovní místo ( Nákupčí/Logistik s AJ a NJ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zkušenosti z oblasti nákupu, logistiky a obchodu?
Mluvíte anglicky a německy?
Tak hledáme právě Vás!
Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici:

Požadujeme:
· SŠ/VŠ vzdělání
· dobrou znalost anglického a německého jazyka
· praxe na podobné pozici min. 1 rok – nákup, obchod nebo logistika
· aktivní přístup k práci, schopnost samostatného rozhodování a řešení problémů
· uživatelskou znalost MS Office, znalost systému SAP výhodou

Náplň práce:
· zodpovědnost za spolupráci s danými dodavateli
· tvorba a správa objednávek
· úzká spolupráce s plánováním výroby
· koordinace nákupu služeb a materiálů mezi jednotlivými odděleními
· příprava a kontrola smluv

Nabízíme:
· motivující platové ohodnocení
· zázemí stabilní mezinárodní společnosti
· široká škála zaměstnaneckých benefitů
· nástup možný ihned

V případě zájmu zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu petra.vitova@adecco.com tel. 725 562 671

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html