Procesní inženýr

Pracovní místo ( Procesní inženýr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, významnou nadnárodní společnost sídlící v NOVÉM MĚSTĚ NAD METUJÍ hledáme vhodné kandidáty na pozici PROCESNÍ INŽENÝR.

Požadujeme:

- VŠ, SŠ vzdělání
- praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky
- znalost metod průmyslového inženýrství
- znalost toku materiálů při výrobním procesu, analýzy pracovních cyklů
- znalost metod štíhlé výroby, 5S
- znalost technik neustálého zlepšování (Continuous improvement)
- znalost logických procesů ve výrobě
- zkušenosti s řízením projektů
- znalost AJ slovem i písmem
- MS Office
- flexibilitu, samostatnost, zvládání zátěže, proaktivní přístup řešení problémů, schopnost týmové práce, ochotu učit se
- ŘP sk. B

Náplň práce:

- mapování a hodnocení procesů ve výrobě a navrhování opatření na zvyšování výrobního procesu

Nabízíme:

- perspektivní zaměstnání
- příjemné pracovní prostředí
- odpovídající platové ohodnocení, benefity (příspěvek na dojíždění, stravování, penzijní a životní pojištění),
- týden dovolené nad rámec zákona
- možnost dalšího profesního a osobního rozvoje (odborné a jazykové kurzy)
- zázemí stabilní rozvíjející se společnosti
- pracovní poměr na dobu neurčitou

V případě zájmu zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu lucie.ledlova@adecco.com , tel. +420 724 611 604.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: