Vývojový inženýr materiálový specialista

Pracovní místo ( Vývojový inženýr materiálový specialista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, významnou nadnárodní společnost sídlící v okrese Jičín, hledáme vhodné kandidáty na pozici VÝVOJOVÝ INŽENÝR – MATERIÁLOVÝ SPECIALISTA.

Požadujeme:

- VŠ vzdělání technického (technologie zpracování materiálů, chemický engineering)
- Praxe ve vývoji min. 3 roky (výhodou zkušenost s vývojem elektrických pasivních prvků)
- Aktivní NJ nebo AJ podmínkou
- Základní znalost normy ISO 9001: 2000, znalost norem a standardů platných v oboru elektrotechniky a strojírenství
- Dobrá znalost práce v MS Office aplikacích (výhodou znalost systému Navision)
- Organizační a komunikační schopnosti, časová flexibilita, spolehlivost, schopnost týmové práce, chuť a aktivní snaha se neustále vzdělávat
- ŘP sk. B, ochota občasných služebních cest

Náplň práce:

- Výběr plastových materiálů pro všechny plastové komponenty
- Schválení a hodnocení nových dodavatelů
- Výběr pryskyřic dle technických požadavků a požadavků zákazníka
- Kontrola/dohled nad všemi ostatními chemickými materiály a procesy
- Realizace projektů
- Řízení analytické činnosti a spoluprace s externími zkušebnami

Nabízíme:

- PP na dobu neurčitou
- Nástup ihned nebo dle dohody
- Firemní benefity (jazykové kurzy, 5 dní dovolené navíc, penzijní nebo životní příspěvek…)
- Pružná pracovní doba

V případě zájmu zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu lucie.ledlova@adecco.com , tel. +420 724 611 604.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za