Vedoucí personálního oddělení

Pracovní místo ( Vedoucí personálního oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, významnou nadnárodní společnost sídlící v okrese Jičín, hledáme vhodné kandidáty na pozici VEDOUCÍ PERSONÁLNÍHO ODDĚLENÍ.

Požadujeme:

- VŠ vzdělání (ekonomické, právnické, pedagogické, psychologické apod.)
- min. 2 roky praxe v personalistice, praxe v řízení lidských zdrojů výhodou
- komunikativní NJ nebo AJ podmínkou
- znalost pracovního práva podmínkou
- dobrá znalost práce v MS Office aplikacích, výhodou znalost systému Target a Anet
- organizační a komunikační schopnosti, časová flexibilita, spolehlivost, schopnost týmové práce, chuť a aktivní snaha se neustále vzdělávat
- ŘP sk. B

Náplň práce:

- řízení procesu výběru zaměstnanců, účast na výběru uchazečů, poskytování doporučení
- zajištění agendy vzniku, změn a skončení pracovních poměrů apod.
- zpracování agendy a evidence chráněných míst
- zpracování koncepce vzdělávání a odborné přípravy
- dohled na adaptační proces
- vytváření systému hodnocení zaměstnanců
- řízení strategie odměňování a tvorba mzdového systému

Nabízíme:

- perspektivní zaměstnání s možností profesního i osobního růstu
- zajímavou a zodpovědnou práci u české, mezinárodně orientované společnosti
- nástupní plat dohodou
- nástup možný ihned
- místo výkonu práce – Jičín
- služební telefon
- pružná pracovní doba

V případě zájmu zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu lucie.ledlova@adecco.com , tel. +420 724 611 604.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracov