Programátor/ka řídících jednotek mobilních strojů

Pracovní místo ( Programátor/ka řídících jednotek mobilních strojů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, významnou nadnárodní společnost, sídlící v NOVÉM MĚSTĚ NAD METUJÍ hledáme vhodné kandidáty na pozici PROGRAMÁTOR ŘÍDÍCÍCH JEDNOTEK MOBILNÍCH STROJŮ.

Požadavky:

- VŠ vzdělání, elektrotechnický směr, informatika
- znalost programování v jazyce C/C++
- programování v prostředí Bodas výhodou
- znalost komunikačních protokolů CAN
- orientace v tvorbě řídících a kontrolních obvodů mobilních strojů
- komunikativní znalost anglického jazyka
- flexibilita, zodpovědnost, analytické myšlení
- schopnost týmové práce
- praxe v oboru

Náplň práce:

- tvorba SW mobilních stavebních strojů
- tvorba návodek pro zprovoznění strojů

Nabízíme:

- perspektivní zaměstnání
- příjemné pracovní prostředí
- odpovídající platové ohodnocení, benefity (příspěvek na dojíždění, stravování, penzijní a životní pojištění),
- týden dovolené nad rámec zákona
- možnost dalšího profesního a osobního rozvoje (odborné a jazykové kurzy)
- zázemí stabilní rozvíjející se společnosti
- pracovní poměr na dobu neurčitou

V případě zájmu zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu lucie.ledlova@adecco.com , tel. +420 724 611 604.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html

By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and