Technik zkušebny

Pracovní místo ( Technik zkušebny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, významnou nadnárodní společnost sídlící v NOVÉM MĚSTĚ NAD METUJÍ hledáme vhodné kandidáty na pozici TECHNIK ZKUŠEBNY.

Požadujeme:

- VŠ vzdělání technického směru
- znalost problematiky akustické a vibrační diagnostiky výhodou
- znalost problematiky hutnění zemin a asfaltových směsí výhodou
- znalost AJ na úrovni B2 – středně pokročilý
- MS Office
- praxe 3 roky výhodou
- komunikační dovednosti, ochota spolupracovat
- flexibilitu, samostatnost, zvládání zátěže, proaktivní přístup řešení problémů
- ŘP sk. B

Náplň práce:

- ověřuje vlastnosti strojů pod vedením vedoucího zkušebny
- připravuje, provádí, vyhodnocuje měření a zpracovává protokoly
- ověřuje a vyhodnocuje hutnící účinky strojů

Nabízíme:

- perspektivní zaměstnání
- příjemné pracovní prostředí
- odpovídající platové ohodnocení, benefity (příspěvek na dojíždění, stravování, penzijní a životní pojištění),
- týden dovolené nad rámec zákona
- možnost dalšího profesního a osobního rozvoje (odborné a jazykové kurzy)
- zázemí stabilní rozvíjející se společnosti
- pracovní poměr na dobu neurčitou

V případě zájmu zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu lucie.ledlova@adecco.com , tel. +420 724 611 604.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html

By submitting information,