aplikační inženýr

Pracovní místo ( aplikační inženýr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, významnou nadnárodní společnost v okrese Pardubice, hledáme vhodné kandidáty na pozici APLIKAČNÍ INŽENÝR .

Požadujeme:

VŠ vzdělání (Bc.) ve strojírenském oboru
Zkušenosti z oblasti konstrukce nebo aplikačního inženýrství podmínkou
Dobrá znalost anglického jazyka, znalost německého jazyka výhodou
Výborná znalost MS Office
Schopnost kreslit v CAD programu
Znalost APQP výhodou
Zkušenosti s projektovým řízením výhodou
Výborná schopnost komunikace, analytické myšlení
Schopnost pracovat v mezinárodním týmu

Náplň práce:

Vedení APQP procesu ve vztahu k novým zákazníkům
Navrhování technických řešení dle požadavků zákazníka
Návrhy kvalitativních změn produktu na přání zákazníka
Spolupráce na snižování nákladů na produkt
Benchmarking
Spolupráce na vývoji nových částí produktu
Koordinace vývoje produktu od požadavků zákazníka až po sériovou výrobu
Komunikace s vývojovým centrem v Evropě v oblasti produktového designu, produktového marketingu a průmyslového inženýrství

Nabízíme:

Práci v Německu ve vývojovém centru
Práci v dobře vedené nadnárodní společnosti
Nadstandardní ohodnocení!
Zajímavou a odpovědnou práci
Nástup možný ihned!

V případě zájmu zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu lucie.ledlova@adecco.com , tel. +420 724 611 604.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html

By submitting information, you consen