ELEKTROMECHANIK

Pracovní místo ( ELEKTROMECHANIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte vzdělání elektrotechnického zaměření?
Jste odborně způsobilý dle vyhlášky 50/1978sb. § 6?
Pak hledáme právě Vás!

Máme několik významných klientů, kteří hledají vhodné uchazeče na pozici:

Pracovní náplň:
- komplexní údržba a opravy výrobních linek a zařízení
- provádění preventivní údržby
- práce ve vícesměnném provozu
- reportování vedoucímu směny

Požadavky:
- SOU/SŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
- platné osvědčení dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. §6
- zkušenosti s údržbou strojů a výrobních linek
- znalost systémů PLC výhodou
- svářečský průkaz výhodou
- uživatelská znalost práce na PC
- časová flexibilita, technická zručnost a samostatnost

Nabízíme:
- zodpovědnou práci ve stabilní společnosti
- dobré platové finanční podmínky
- program zaměstnaneckých výhod
- nástup možný ihned

V případě Vašeho zájmu zašlete Váš životopis na zaslat email , 725 562 671
Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html