ELEKTRIKÁŘ/ SPECIALISTA PLC (strojírenství)

Pracovní místo ( ELEKTRIKÁŘ/ SPECIALISTA PLC (strojírenství) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho významného klienta působícího v oblasti strojírenství, hledáme kandidáta na pozici Specialisty PLC, ale i šikovného Elektrikáře, který by se chtěl profesně posunout.
Máte zkušenosti v elektrotechnickém oboru? Zajímají Vás PLC systémy a chtěli byste se dále profesně rozvíjet ve svém oboru? Zvládáte práci ve směnném provozu a máte týmového ducha?
Pokud ano, potom neváhejte a zašlete nám svůj životopis a staňte se součástí úspěšné společnosti.

Nástup možný ihned.

Náplň práce

• správa PLC systémů vysokorychlostních výrobních linek (Siemens)
• řešení problémů a reporting oprav
• komunikace s dodavateli a s výrobci technologií
• zjišťování a odstraňování poruch na montážních zařízeních
• komunikace v rámci úseku
• podílení se na řešení dalších úkolů v rámci elektroúdržby

Požadavky

• SOU nebo SŠ vzdělání v elektrotechnickém směru
• praxe v oboru minimálně 2 roky
• vyhlášku §6 50/1978 Sb.
• orientace v oblastech technické dokumentace, slaboproud, silnoproud
• znalost PLC automatů (ideálně Siemens) – výhodou nikoliv podmínkou
• ochota práce ve směnném provozu
• zodpovědnost, spolehlivost a komunikativní dovednosti

Nabízíme

• velmi dobré platové ohodnocení a příplatky
• zázemí mezinárodní společnosti
• možnost dalšího profesního rozvoje
• závodní stravování
• nástup možný ihned
• místo pracoviště: okres Uherské Hradiště

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Zašlete nám svůj životopis s fotografií v české verzi na e-mail: iveta.hrncarova"zavináč"adecco.com, nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. číslo: +420 724 611 605.