OBCHODNÍ MANAŽER/KA ve strojírenství

Pracovní místo ( OBCHODNÍ MANAŽER/KA ve strojírenství ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho významného klienta působícího v oblasti strojírenství, hledáme zkušené a samostatné kandidáty na pozici OBCHODNÍ MANAŽER/KA, kteří by rádi uplatnili své dosavadní zkušenosti z obchodu v dynamické společnosti.
Máte prokazatelné zkušenosti v oblasti obchodu a strojírenství? Jste iniciativní, nebojíte se zodpovědnosti a dokážete projevit vlastní iniciativu? Chcete komunikovat v anglickém nebo německém jazyce?
Pokud ano, potom neváhejte a zašlete nám svůj životopis a staňte se součástí úspěšné společnosti.

Náplň práce

• Řízení a koordinace prodejních činností pro přidělené zákazníky v rámci svěřeného teritoria
• Aktivní vyhledávání nových zákazníků
• Řízení a zodpovědnost za svěřené zakázky
• Příprava cenových nabídek a řešení požadavků zákazníků
• Vedení obchodních jednání a služební cesty
• Reprezentace společnosti na veletrzích

Požadavky
• SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
• Prokazatelné výsledky a praxe v oblasti obchodu – PODMÍNKOU!
• Aktivní znalost anglického nebo německého jazyka
• Zkušenost s marketingovými průzkumy, vyhledáváním potencionálních zákazníků, s účastí na veletrzích
• Zkušenosti s projektovým řízením zakázky – komunikace se zákazníkem, výrobou až po expedici
• Technický backround z oblasti strojírenství
• Výborné prezentační, komunikační, vyjednávací a obchodní dovednosti
• Aktivní, samostatná, zodpovědná a flexibilní osobnost s obchodnickým

Nabízíme

• Motivující platové hodnocení a odměna ze zisku
• Zajímavá práce ve stabilní a prosperující společnosti
• Auto i k soukromým úč