Specialista předtiskové přípravy

Pracovní místo ( Specialista předtiskové přípravy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, významnou nadnárodní společnost sídlící v Hradci Králové, hledáme vhodné kandidáty na pozici SPECIALISTA PŔEDTISKOVÉ PŔÍPRAVY.

Požadujeme:

- SŠ grafického zaměření, příp. VOŠ, VŠ polygrafického směru
- anglický jazyk na komunikativní úrovni výhodou

Náplň práce:

- včasné zpracování artworků od klienta
- osvit filmů
- kontrola kvality předaných filmů
- údržba zařízení nutných pro přípravu dat, osvitu filmů a jejich vyvolání
- vytvoření a náhrada EAN kódů na všech zpracovaných designech a kontrola jejich čitelnosti na filmu
- dodržování všech pracovních postupů
- spolupráce při realizaci BAT, zvláště při rastrovém tisku
- zastupování ostatních kolegů dle instrukcí nadřízeného
- při své práci důsledně dbá všech pokynů a pravidel výroby v systému DPG, zejména při práci s DPG barvou.

Nabízíme:

- motivující platové ohodnocení
- příjemné pracovní prostředí
- široká škála zaměstnaneckých výhod
- možnost profesního růstu
- zázemí stabilní společnosti
- nástup možný ihned

V případě zájmu zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu lucie.ledlova@adecco.com , tel. +420 724 611 604.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html

By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and job placement. More on privacy here: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html