TECHNOLOG – chemické zaměření

Pracovní místo ( TECHNOLOG – chemické zaměření ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, prosperující výrobní společnost, sídlícího v okrese Jičín hledáme vhodné uchazeče na pozici:

Očekáváme:
VŠ vzdělání chemického/chemicko-technologického směru velmi dobrá znalost AJ minimálně 3 roky zkušenost na pozici technologa/procesního inženýra zkušenost s řízením projektů velkou výhodou velmi dobré komunikační schopnosti smysl pro detail, systematičnost uživatelská znalost MS Office zkušenosti s Oraclem výhodou Pracovní náplň:

zodpovědnost za technologické procesy ve svěřeném úseku výroby udržení a další návrhy k zajištění štíhlé výroby úzká spolupráce s ostatními výrobními úseky Nabízíme:

zázemí stabilní nadnárodní výrobní společnosti odpovídající finanční ohodnocení možnost získání cenných zkušeností a odborné praxe v nadnárodní společnosti další profesní vzdělávání i v zahraničí široká škola zaměstnaneckých výhod
Zaujala Vás naše nabídka?
Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na adresu petra.vitova@adecco.com , tel. 725 562 671.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html