MATERIÁLOVÁ ÚČETNÍ s NJ

Pracovní místo ( MATERIÁLOVÁ ÚČETNÍ s NJ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro dynamickou zahraniční výrobní společnost sídlící v okrese Hradec Králové hledáme vhodné kandidáty na pozici:

POŽADAVKY:
· SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo finančního směru
· praxe na pozici materiálová účetní nebo obdobná pozice z výrobní společnosti
· pokročilá znalost NJ podmínkou
· středně pokročilá znalost AJ výhodou
· znalost práce v SAP výhodou
· MS Office – především Excel
· pečlivost a samostatnost
· ŘP sk. B - aktivní řidič

NÁPLŇ PRÁCE:
kalkulace, změny a analýzy v standard costech příprava a analýza Manufacture Variances Reportu týdenní Sales report účtování o zásobách a opravných položkách příprava a dohled na fyzickou inventuru skladů příprava a analýza ostatních nákladových reportů ad hoc analýzy dle požadavků ad hoc projekty dle požadavků další požadavky dle potřeb společnosti a nadřízeného
NABÍZÍME:
práci v úspěšné nadnárodní společnosti odpovídající platové ohodnocení odborná školení a možnost dalšího vzdělávání 5 týdnů dovolené příspěvek na stravování další benefity zaměstnaneckého programu společnosti
Zaujala Vás naše nabídka?
Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na adresu petra.vitova@adecco.com , tel. 725 562 671.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html