OBCHODNÍ ZÁSTUPCE s AJ – oblast stavebnictví

Pracovní místo ( OBCHODNÍ ZÁSTUPCE s AJ – oblast stavebnictví ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, který patří mezi špičkového dodavatele v oblasti stavebnictví, hledáme novou posilu do obchodního týmu, která bude reprezentovat společnost a dokáže rozvíjet obchodní potenciál.

Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- komunikativní znalost AJ podmínkou, další jazyk výhodou
- praxe na podobné pozici min. 2 roky
- vynikající vyjednávací schopnosti
- vynikající prezentační dovednosti
- uživatelská znalost MS Office – Powerpoint
- ŘP sk. B – aktivní řidič

Náplň práce:
- aktivní propagace a prodej sortimentu produktů
- efektivní správa a rozvoj vztahu se zákazníkem
- propagace veškerého nabízeného sortimentu
- udržování obchodních vztahů se zákazníky
- organizace pracovních schůzek se zákazníky
- sledování vývoje trhu a aktivit konkurence
- pravidelný reporting

Nabízíme:
- zázemí dynamické a stabilní společnosti
- odpovídající mzdové ohodnocení
- bonusy dle prodeje
- zaměstnanecké výhody
- pružná pracovní doba
- nástup ihned

Zaujala Vás naše nabídka?
Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na adresu petra.vitova@adecco.com , tel. 725 562 671.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html