ESD KOORDINÁTOR

Pracovní místo ( ESD KOORDINÁTOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, který se pohybuje v automobilovém průmyslu, hledáme vhodné uchazeče na pozici:

Vašimi úkoly bude:
Rozvoj ale i údržba metod a standardů ESD problematiky Školení zaměstnanců ohledně ESD problematiky, administrativa s tím spojená Plánování a provádění pravidelných auditů Spolupráce s ESD koordinátory na globální úrovni Schvalování vybavení ve výrobě Údržba a pravidelná aktualizace seznamů schváleného vybavení v EPA prostoru Řešení problémů týkající se ESD problematiky, zavádění nápravných opatření Požadujeme:
SŠ / VŠ vzdělání – elektro zaměření Zkušenost s ESD problematikou je nutná Komunikativní znalost anglického jazyka Znalost práce s MS Office Výborné komunikační a organizační schopnosti Nabízíme:
Možnost spojit kariéru s perspektivou automobilového průmyslu Zajímavou práci v nadnárodní společnosti Rozvoj, stabilitu a jistotu Moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi Motivující systém odměňování a benefitů Vzdělávací program a program rozvoje jazykových znalostí
V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na adresu petra.vitova@adecco.com , tel. 725562671.
Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html