LOGISTIK s AJ

Pracovní místo ( LOGISTIK s AJ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro výrobní společnost, která dodává díly pro automobilový průmysl, hledáme vhodného kandidáta do oddělení logistiky.

Vaší hlavní zodpovědností bude řízení portfolia objednávek od zákazníků a dodavatelů v rámci svěřeného projektu, komunikace se zákazníky, dodavateli a výrobou, řízení dodávek a odvolávek.

Vhodný kandidát musí splňovat:
· SŠ/VŠ vzdělání
· min. 2 roky zkušeností v logistice ve výrobní společnosti
· komunikativní znalost AJ (denní komunikace)
· zkušenost z automotive výhodou
· samostatnost, flexibilita, zodpovědnost

Nabízíme prostředí mezinárodní společnosti, práci v příjemném kolektivu , odpovídající platové ohodnocení a příležitost rozšířit své zkušenosti.

Zaujala Vás naše nabídka?
Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na adresu petra.vitova@adecco.com , tel. 725 562 671.
Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html