Plánovač logistiky výborné výrobní společnosti

Pracovní místo ( Plánovač logistiky výborné výrobní společnosti ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Tvorba výrobních plánů - zpracování objednávek a odvolávek
- Zajištění zásobování výrobních linek materiálem
- Minimalizace skladových zásob a logistických nákladů
- Organizace přepravy materiálu pro daný projekt
- Flexibilní plánování v SAP /R3
- Komunikace s dodavateli, zákazníky, výrobou, managementem

Požadujeme:
- ÚSV technického, dopravního nebo ekonomického směru
- Praxi na pozici Logistik/Plánovač výroby min. 2 roky
- Výborná znalost anglického jazyka nebo německého jazyka slovem i písmem podmínkou
- Uživatelská znalost práce na PC, znalost SAP výhodou
- Znalost výrobní logistiky
- Odolnost vůči stresu, komunikativnost, flexibilitu

Nabízíme:
- Práci v prostředí mezinárodní, dynamicky rostoucí společnosti
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Systém podnikových výhod – podnikové stravování, příspěvek na rekreaci, penzijní a životní pojištění, zdravotní program
- Možnost profesního i osobnostního rozvoje

Lokalita: okr. Ústí nad Labem

Nástup: ihned, nebo dle dohody

Na Vaše reakce a životopisy se těšíme na emailové adrese lenka.sotolova@adecco.com .