Obchodní manažer s NJ

Pracovní místo ( Obchodní manažer s NJ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho významného klienta, společnost z oblasti automotive, hledáme vhodné uchazeče na pozici:

OBCHODNÍ MANAŽER (automotive)

Náplň práce:
vyhledávání nových zákazníků a zakázek, správa stávajících klientů komunikace se zákazníkem (poptávky, objednávky, cenová jednání, hodnocení spokojenosti zákazníka) provádění analýz trhu a konkurence, provádění cenových průzkumů
Požadavky:
VŠ/SŠ vzdělání min. 3 roky praxe v oblasti obchodu ve výrobní společnosti velmi dobrou znalost AJ nebo NJ slovem i písmem praxe v automotive výhodou výborné komunikační a prezentační dovednosti silnou a dynamická osobnost, aktivní přístup k práci a silnou orientaci na výsledek cílevědomost a zodpovědnost
Nabízíme:
adekvátní platové ohodnocení – motivační odměny zajímavou práci u stabilní společnosti 5 týdnů dovolené, možnost ubytování v Královehradeckém kraji nástup dohodou
V případě zájmu zašlete svůj životopis na petra.vitova@adecco.com , tel. 725 562 671
Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html