Odborník vstřikování plastů

Pracovní místo ( Odborník vstřikování plastů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Odborník
vstřikování plastů

Významná mezinárodní automobilová společnost se sídlem ve Středočeském kraji v současné době obsazuje velmi zajímavou pozici experta vstřikování.
Láká Vás zahraniční zkušenost? Máte zkušenosti z automobilového průmyslu, projektového řízení a vstřikování plastů je Vaším oborem? Pak by Vás měla zajímat naše nabídka:

Náplň práce:
- Zavedení výroby nových plastových produktů, nastavení procesů a nástrojů ještě před
spuštěním výroby na straně dodavatele
- Nastavení správné metodologie se zohledněním kvality a nákladů
- Zajištění správných postupů ve všech fázích vývoje produktů a příslušných způsobů výroby
- Vyrozumění dodavatelů o kontrolních systémech a způsobech validace na straně klienta
- Zodpovědnost za implementaci nástrojů a výrobních prostředků v dodavatelských závodech

Požadavky:
- VŠ/SŠ vzdělání technického zaměření
- Výrazná zkušenost v oblasti vstřikování plastů v automobilovém průmyslu
- Zkušenost s projektovým řízením
- Pokročilá znalost AJ (denní komunikace)
- Výborné komunikační, analytické a organizační schopnosti
- Ochota cestovat
Nabízíme:
- Zajímavou práci ve významné automobilové společnosti
- Motivující finanční ohodnocení
- Příležitost pro zkušené profesionály hledající výzvy a projekty v mezinárodním prostředí

Kontakt: Jitka.hnatkova@adecco.com , tel. +420 724 170 354