Strategický nákupčí – elektro komponenty

Pracovní místo ( Strategický nákupčí – elektro komponenty ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zájem pracovat v úspěšné mezinárodní společnosti? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce
· odpovědnost za dodržování a rozvoj nákupní politiky
· vytváření a správa sítě vhodných dodavatelů a jejich smluvní zajištění
· odpovědnost za strategické zajištění materiálů
· optimalizace cenových, dodacích a platebních podmínek
· zastřešení nákupu náhradních dílů, nákupu služeb a nákupu investic
· zajištění komunikace s dodavateli a jejich pravidelné hodnocení

Požadujeme
· SŠ/VŠ vzdělání elektro nebo technického zaměření
praxe v oblasti nákupu elektro komponentů min. 3 roky anglický jazyk na pokročilé úrovni
nutná technická znalost dané komodity (elektronické součástky a kabely) dovednost vyjednávat a ochota cestovat do zahraničí uživatelská znalost MS Office řidičský průkaz sk. B Nabízíme
· seberealizaci ve stabilní společnosti
odpovídající platové ohodnocení zaměstnanecké benefity možnost osobního a profesního růstu zajímavou a různorodou práci Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na adresu petra.vitova@adecco.com
Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html