Manažer metrologie - 3D

Pracovní místo ( Manažer metrologie - 3D ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Dynamicky se rozvíjející výrobní společnost dodávající lisované a svařované komponenty pro automobilový průmysl přijme do svého týmu motivované spolupracovníky na nově otevřenou pozici:

U kandidátů je nutná úspěšná praxi v metrologii (min. 2 roky), měli by mít bydliště nejlépe v blízkém okolí Prahy nebo v Praze.

Náplň práce:

Organizace a řízení metrologie v rámci společnosti
Účast na jednáních o problematice metrologie u zákazníků
Měření na 3D strojích
Plná odpovědnost za zpracování a aktualizaci metrologického řádu v souladu s platnými zákonnými předpisy
Požadavky na uchazeče:

VŠ/SŠ vzdělání technického směru
AJ na dobré úrovni (častá komunikace se zákazníky)
dobrá znalost informatiky, CAD, číselné kontroly
dobrá znalost zásad metrologie, práce a programování 3D stroje
znalost kalibrace (měřidla, kontrolní přípravky)

Nabízíme:

zajímavé finanční ohodnocení v perspektivním oboru
příspěvek na stravování a penzijní připojištění

zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti
možnost profesního i osobního rozvoje

v případě zájmu zašlete prosím profesní životopis (ideálně v ČJ a AJ verzi) na adresu:
vladimir.hrouda@adecco.com