Customer Service Specialist - Senior

Pracovní místo ( Customer Service Specialist - Senior ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, výrobní společnost v okrese Hradec Králové, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání
- min. 3 roky zkušeností v oblasti zákaznického servisu, logistiky, plánování výroby
- pokročilá znalost AJ podmínkou
- zkušenosti s řízením a vedením týmu
- výborné komunikační a organizační dovednosti
- chuť pracovat v mezinárodním týmu
- schopnost budovat dobré vztahy se zákazníky a spolupracovat s interními odděleními
- uživatelská znalost MS Office

Náplň práce:
- řízení a vedení týmu
- řešení denních operativních problémů členů týmu
- personální otázky týmu, výběrová řízení
- příprava plánu a realizace plánu školení týmu
- příprava a aktivní přístup při provádění auditů
- včasná správná fakturace, uzavření týdne a měsíce
- návrhy zlepšovacích postupů a uvádění je do praxe, zefektivňování práce na oddělení

Nabízíme:
- práci v prosperující nadnárodní společnosti
- velmi dobré platové ohodnocení
- zajímavou a odpovědnou práci v přátelském kolektivu
- zaměstnanecké benefity
V případě Vašeho zájmu zašlete Váš životopis na petra.vitova@adecco.com , 725 562 671
Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html