Obchodní zástupce

Pracovní místo ( Obchodní zástupce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, výrobce koupelnových doplňků, hledáme kandidáty na pozici:
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Co očekáváme:
- zkušenosti na obchodní pozici s prokazatelnými výsledky
- samostatnou a energickou osobnost, která má příjemné vystupování a tah na branku
- nadšení pro obchod a chuť na sobě pracovat
- umění zaujmout klienta a nadchnout ho
- výborné komunikační a prezentační dovednosti
- flexibilitu, řidičský průkaz sk. B, základní znalost MS Office

Zodpovědnost obchodníka:
- bude se starat o přidělené portfolio klientů
- povede obchodní jednání s top managementem firem a nákupčími
- bude navazovat dlouhodobé vztahy s klienty a pečovat o ně
- bude získávat nových klientů
- bude přicházet s nápady na další rozšiřování sortimentu a navyšování obratu

Co nabízíme:
- služební automobil
- služební mobil a notebook
- motivační systém ohodnocení bez omezení vázaný na výkon
- podporu od vedení firmy
- zázemí silné a prosperující společnosti