Konstruktér s NJ

Pracovní místo ( Konstruktér s NJ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho významného klienta v Královéhradeckém kraji hledáme vhodné kandidáty na pozici

KONSTRUKTÉR s NJ

Pracovní náplň:
· spolupráce s vedoucím projektu a jednotlivými členy projektového týmu na plnění jednotlivých úkolů projektu
· vývoj a konstrukce výrobku s ohledem na výrobní proces
· tvorba CAD dat, analýz a výkresů
· zakládání dat do informačního systému
· vedení a udržování aktuálnosti konstrukční a projektové dokumentace
· zajišťování nebo provádění technických výpočtů
· zodpovědnost za řízení změn v konstrukci výrobku

Požadujeme:
· SŠ/VŠ technického směru
· praxe na obdobné pozici min. 2 roky
· znalost NJ slovem i písmem
· tvorba 3D dat a 2D výkresů v systému CATIA V5
· znalost tvorby D-FMEA
· velmi dobá znalost práce na PC - MS Office
· řidičský průkaz sk. B
· technické myšlení, pečlivost a odolnost vůči stresu

Nabízíme:
· hlavní pracovní poměr
· zázemí silné a stabilní společnosti
· mzdové ohodnocení odpovídající uvedené pozici
· možnost osobního rozvoje a seberealizace

Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na adresu petra.vitova@adecco.com
Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html