Inženýr kvality - automotive

Pracovní místo ( Inženýr kvality - automotive ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, významného dodavatele automobilového průmyslu, hledáme vhodného kandidáta na pozici

INŽENÝR KVALITY - automotive

Pracovní náplň:
· vedení agendy dokumentace systému kvality
· příprava na certifikační a zákaznické audity
· vedení agendy interní auditů včetně provádění
· vedení a provádění archivace záznamů kvality
· inovace a podpora kvality ve výrobě ( quality lean structure )
· provádění reportingu kvality, závodová vizualizace výsledků
· vedení a zajišťování norem

Požadujeme:
· SŠ/VŠ vzdělání - technický směr
. komunikativní znalost AJ/NJ
· aktivní znalost normy ISO TS 16949
· znalost technik kvality např. PPAP, FMEA, 8D, VDA
· dobrá znalost práce na PC - Excel, Word, PowerPoint
· ochotu učit se novým věcem, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme:
· práce pro významného dodavatele v automotive
· odpovídající platové ohodnocení
· jazykové a odborné kurzy
· benefity, stravenky
. nástup možný ihned

Zaujala Vás naše nabídka?
Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na adresu petra.vitova@adecco.com , tel. 725 562 671.
Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html