Designer/Konstruktér

Pracovní místo ( Designer/Konstruktér ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti automotive, hledáme zkušené kandidáty na pozici

Popis práce
- tvorba 3D modelů a výkresové dokumentace
- konstruování podle zadaných požadavků a konceptů řešení
- konstrukční podpora při zavádění výrobků do výroby
- podpora optimalizace výrobních procesů

Požadavky
- VŠ vzdělání - strojní zaměření
- praxe v konstrukci min. 2 roky, automotive výhodou
- komunikativní znalost AJ podmínkou
- zkušenosti se softwarem ProEngineer výhodou
- schopnost týmové spolupráce, proaktivní a prozákaznický přístup

Nabízíme
- zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
- příjemné pracovní prostředí
- zajímavé platové ohodnocení
- možnost osobního a profesního růstu
- motivující program zaměstnaneckých benefitů

Zaujala Vás naše nabídka?
Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na adresu petra.vitova@adecco.com , tel. 725 562 671.
Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html