VEDOUCÍ KVALITY (Praha východ)

Pracovní místo ( VEDOUCÍ KVALITY (Praha východ) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáte uplatnění v oblasti kvality? Můžete nabídnout zkušenosti z podobné pozice? Vedli jste již tým pracovníků v oblasti kvality? Pokud navíc hovoříte anglicky, pak pro Vás máme jedinečnou příležitost!

VEDOUCÍ KVALITY (Praha východ) – 35 – 45 tis. Kč

Naším klientem je mezinárodní společnost poskytující logistické a skladovací služby. Pro jejich projekt (montáž průmyslových kamer) hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici vedoucího kvality.

Vhodný uchazeč splňuje tyto předpoklady:
- SŠ vzdělání
- znalost angličtiny na komunikativní úrovni (slovem i písmem) – denní komunikace
- praxe v oblasti kvality ve výrobní společnosti (znalost procesů kvality, reporting atd.)
- předchozí zkušenosti s vedením týmu
- velmi dobrou znalost práce na PC, obzvlášť MS Excel
- proaktivní přístup k řešení vzniklých problémů
- odpovědnost, pečlivost, vstřícnost
- flexibilita, orientace na zákazníka, komunikativnost

Vaším úkolem bude:
- vedení menšího týmu kvalitářů
- zodpovědnost za posuzování kvalitativních parametrů – průmyslové kamery
- úzká spolupráce s vedoucími pracovníky ve výrobě
- denní komunikace se zákazníkem ve Švédsku (denní užití angličtiny)
- práce na PC
Nabízíme Vám:
- zázemí silné a prosperující mezinárodní společnosti
- možnost osobního růstu
- zajímavou a aktivní práci

Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano a splňujete požadavky (týkající se jak praxe, tak i jazykového vybavení) pak neváhejte a zašlete nám Váš strukturovaný životopis v anglickém jazyce na adresu nada.nepivodova@adecco.com

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Poskytnutím údaj