Vedoucí skladu

Pracovní místo ( Vedoucí skladu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Významnánadnárodní výrobní společnost sídlící v okrese Náchod hledá do týmu vhodné kandidáty na pozici VEDOUCÍ SKLADU.

Pracovní náplň:
Zodpovědnost za chod skladu, od příjmu zboží po expedici Zodpovědnost za komunikaci s externími sklady Vedení většího tým u pracovníků skladu Spolupráce s ostatními odděleními společnosti, přepravci a dodavateli služeb Reporting a související administrativa Požadujeme:
Praxi s chodem skladu v distribuční společnosti Zkušenosti s nastavováním procesů a KPI v logistice Zkušenosti s vedením lidí Velmi dobré organizační schopnosti Znalost AJ na komunikativní úrovni Zkušenosti s implementací WMS Nabízíme:
Zázemí nadnárodní společnosti Nadstandardní finanční ohodnocení Týden dovolené navíc Jazykové vzdělávání Služební cesty do zahraničí

Zaujala Vás tato pozice a chtěli byste se dozvědět více? Proto obratem zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu kamila.stejskalova@adecco.com , nebo volejte na tel. 602 789 870.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html

By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and job placement. More on privacy here: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html