Mistr svařovny

Pracovní místo ( Mistr svařovny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Významnánadnárodní výrobní společnost sídlící v Královéhradeckém kraji hledá do týmu vhodné kandidáty na pozici MISTR SVAŘOVNY.

Pracovní náplň:
Koordinuje a kontroluje věcný a časový průběh výroby dle stanoveného plánu Zpracovává krátkodobé plány pracovišť, přiděluje práci podle kvalifikace pracovníků, technických parametrů, využití kapacit a vybavenosti pracovišť Rozhoduje o náhradách za zmetky, za zničené nářadí a osobní ochranné pracovní prostředky Zodpovídá za kvalitu vyrobených kusů Kontroluje dodržování BOZP a PO na pracovišti Zodpovídá za splnění termínů dle plánu výroby v SAP na svěřeném pracovišti Řídí se rozpočtovými pravidly společnosti Spolupracuje s ostatními útvary organizace Požadujeme:
SŠ vzdělání - obor strojírenství praxe 5 let na obdobné pozici, znalosti technologií svařování znalost práce na PC (MS Office), SAP výhodou organizační schopnosti, zodpovědnost, flexibilita komunikační dovednosti zkušenosti s vedením většího kolektivu zaměstnanců řidičský průkaz skupiny B, skupina C nebo T výhodou znalost anglického jazyka výhodou zdravotní způsobilost pro práci v třísměnném provozu Nabízíme:
dlouhodobé a perspektivní zaměstnání s možností profesního a osobního růstu odpovídající finanční ohodnocení benefity společnosti: příspěvek na dojíždění, penzijní připojištění, životní pojištění, zvýhodněné stravování týden dovolené nad rámec zákona

Zaujala Vás tato pozice a chtěli byste se dozvědět více? Proto obratem zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu kamila.stejskalova@adecco.com , nebo volejte na tel. 602 7