Technik BT

Pracovní místo ( Technik BT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Silná mezinárodní společnost se sídlem na Strakonicku hledá do svých řad

Technik BT

Náplň práce:
- Zajišťuje a zpracovává distribuci metodických postupů
- Zajišťuje činnost výrobní technologie, počty kapacit a udržování normotvorné základny u svého BT a dbá při tom na hospodárnost výroby
- Provádí změnové podklady na technologických procesech
- Spolupracuje na kontrole a zadávání dat do systému Access, udržuje aktuálnost systému
- Zpracovává FMEA jednotlivých výrobků

Požadujeme:
- SŠ/VŠ - strojní, plastové
- AJ nebo NJ na dobré úrovni, denní komunikace
- prokazatelná praxe
- Znalost technologických procesů zlepšování
- Zralou osobnost
- Časovou flexibilitu
- Samostatnost, pečlivost

Nabízíme:
- Zázemí silné společnosti
- Velmi dobré finanční ohodnocení
- Zaměstnanecké benefity-
- Závodní stravování, týden dovolené navíc, příspěvek na dopravu

Pokud Vás naše nabídka zaujala, tak Váš životopis zašlete na adresu michal.brozman@adecco.com tel. 721 258 304

Děkujeme a budeme se těšit na spolupráci!