Projektový technik kvality

Pracovní místo ( Projektový technik kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Silná mezinárodní společnost působící ve Strakonicích hledá do svých řad vhodného uchazeče, který obsadí pozici

Projektového technika kvality

Náplň práce:
- dohled nad řízením kvality
- řešení neshod a reklamací
- vystavování 8D reportu, PPA, PPAP
- vedení příslušné dokumentace
- spolupráce s oddělením kvality i v rámci zahraniční centrály

Požadujeme:
- SŠ/VŠ technického směru
- AJ nebo NJ na dobré úrovni, denní komunikace
- Prokazatelná praxe 1-2 roky v rámci automotive
- Odborné znalosti v oblasti řízení kvality 8D, PPA, PPAP
- Zájem o rozvoj v oblasti strojírenství nutností
- Znalost PC a MS Office
- Časová flexibilita
- Zralou osobnost

Nabízíme:
- Zázemí silné společnosti
- Velmi dobré finanční ohodnocení
- Závodní stravování, týden dovolené navíc, příspěvek na dopravu při denním dojíždění, vzdělávací kurzy

Splňujete-li uvedené požadavky a zajímá-li Vás naše pracovní nabídka, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis na adresu monika.reznickova@adecco.com , tel. 721 258 307. Těšíme se na spolupráci!