Vedoucí Kvality

Pracovní místo ( Vedoucí Kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Silná mezinárodní společnost sídlící na Strakonicku hledá na pozici

Vedoucí kvality

Náplň práce:
- zodpovídá za vstupní, mezioperační a konečnou výstupní kvalitu
- zodpovídá za celkové vedení a prohlubování procesu řízení kvality
- ručí za soustavu Norem VDA, QS, ISO a zajišťuje činnosti v souladu s těmito normami
- řeší reklamační řízení
- podílí se na přípravě projektů po stránce kvality a systému
- provádí analýzy zmetkovosti kusové i hodnotové

Požadujeme:
- VŠ vzdělání technické, nejlépe strojní
- praxi v oblasti automotive
- AJ na pokročilé úrovni případně NJ na pokročilé úrovni
- praxi v oblasti kvality (znalost nástrojů kvality)
- zkušenost s řízením kolektivu výhodou

Nabízíme:
- Zázemí silné mezinárodní společnosti
- Velmi dobré finanční ohodnocení
- Týden dovolené navíc
- Příspěvek na dopravu
- Vzdělávací kurzy
- Závodní stravování

V případě, že Vás nabídka zaujala, tak nás prosím kontaktujte a zašlete své CV na adresu michal.brozman@adecco.com tel.721 258 304
Děkujeme a budeme se těšit na spolupráci!