Manažer pro externí dodavatele služeb

Pracovní místo ( Manažer pro externí dodavatele služeb ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho významného klienta, soukromé zdravotnické zařízení hledáme kandidáty na pozici MANAŽER PRO EXTERNÍHO DODAVATELE

Požadavky:
- zodpovědnost za řízení vztahů s externím dodavatelem služeb v oblasti soukromého zdravotnického zařízení
- dohled nad činností dodavatelů
- Práce na PC
- smysl pro detail a pořádek
- komunikativní, důsledný, zodpovědný, cílevědomý
- příjemné vystupování
- AJ výhodou

Nabízíme:
- stabilní zaměstnání
- zajímavé finanční ohodnocení
- klidné a příjemné pracovní prostředí
- firemní benefity

Zaujala Vás tato pozice a chtěli byste se dozvědět více? Proto obratem zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu katerina.lamkova@adecco.com nebo volejte na tel. 725 817 243.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html

By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and job placement. More on privacy here: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html