Barman/ka,číšník/ce

Pracovní místo ( Barman/ka,číšník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho významného klienta, soukromé zdravotnické zařízení hledáme kandidáty na pozici BARMAN/KA, ČÍŠNÍKÚ/CE

Požadavky:
- praxe v požadované oblasti
- komunikativní
- příjemné vystupování
- AJ výhodou

Nabízíme:
- stabilní zaměstnání
- zajímavé finanční ohodnocení
- klidné a příjemné pracovní prostředí
- firemní benefity

Zaujala Vás tato pozice a chtěli byste se dozvědět více? Proto obratem zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu katerina.lamkova@adecco.com nebo volejte na tel. 725 817 243.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html

By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and job placement. More on privacy here: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html