Logistik s NJ+AJ

Pracovní místo ( Logistik s NJ+AJ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost v okrese Hradec Králové, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici:

LOGISTIK s NJ+AJ

Požadujeme:
- zkušenosti v logistice nebo nákupu min. 2 roky
- velmi dobrou znalost NJ a středně pokročilá znalost AJ
- technické a analytické myšlení
- znalost práce na PC
- orientaci na zákazníka
- velmi dobré komunikační schopnosti
- proaktivita, flexibilitu, samostatnost, týmovost

Náplň práce
- nákup materiálu pro výrobu
- komunikace s dodavateli
- zajištění logistiky
- práce na projektech v rámci společnosti

Nabízíme:
- stabilní uplatnění ve stabilní společnosti
- příjemné pracovní prostředí
- 5 týdnů dovolené
- roční bonusy
- možnost nástupu ihned

V případě zájmu zašlete svůj životopis na petra.vitova@adecco.com, tel. 725 562 671
Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html