MARKETINGOVÝ SPECIALISTA – PPC KAMPANĚ

Pracovní místo ( MARKETINGOVÝ SPECIALISTA – PPC KAMPANĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho významného klienta,mezinárodní společnost hledáme kandidáty na pozici MARKETINGOVÝ SPECIALISTA – PPC KAMPANĚ.

Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání
- min. 3 roky nadstandartní praxe v online marketingu (AdWords, Sklik, FB ads)
- velmi dobrá znalost Google Analytics
- zkušenost s vyhodnocováním dat a analytické myšlení
- pokročilá znalost MS Office – zvláště MS Excel
- pokročilá úroveň Aj
- znalost SQL výhodou

Náplň práce:
- řízení PPC kampaní a remarketingu, performace online kampaně v ČR i SR
- správa cenových srovnávačů affiliate partnerů
- monitorování a vyhodnocování kampaní
- tvorba reportů, benchmarking, zacílení na zvyšování ROI
- analýza a optimalizace KPIs a zodpovědnost za jejich soulad s plánem

Nabízíme:
- smlouva na dobu neurčitou, nástup ihned
- perspektivní a tvůrčí práce v mezinárodní společnosti
- příjemný kolektiv
- vzdělávací programy
- odpovídající finanční ohodnocení
- zaměstnanecké benefity

Zaujala Vás tato pozice a chtěli byste se dozvědět více? Proto obratem zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu katerina.lamkova@adecco.com nebo volejte na tel. 725 817 243.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html

By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and job placement. More on privacy here: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html