Technolog tlakového lití

Pracovní místo ( Technolog tlakového lití ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho významného klienta, nadnárodní automotive společnost ve Středočeském kraji, hledáme kandidáty na pozici TECHNOLOG TLAKOVÉHO LITÍ.

Pracovní náplň :
· Zavádění nových výrob a technologií do společnosti
· Navrhování technických opatření vedoucích ke zvýšení produktivity práce a kvality
· Navrhování změn v technologii výroby a podílení se na simulacích zatékání
· Optimalizace slévacího nářadí
· Zajišťování zkoušek nových nástrojů v provozních podmínkách
· Nastavování procesu robotizace licích strojů pro nové projekty
· Spolupráce při zadávání oprav nástrojů

Požadujeme :
· SŠ/VŠ vzdělání
· Praxe v oblasti automotive na podobné pozici
· AJ na pokročilé úrovni podmínkou
· Znalost technologie tlakového lití hliníku
· Orientace ve výkresové dokumentaci
· Technické myšlení a analytický přístup

Nabízíme :
· Zajímavou práci ve stabilní společnosti
· Možnost odborného růstu a osobního rozvoje
· Odpovídající mzdové ohodnocení
· Firemní benefity
· Dotované závodní stravování
· Bezplatné odborné vzdělávání

V případě zájmu zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu kamila.stejskalova@adecco.com , tel. +420 602 789 870.
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html
By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment