Procesní inženýr

Pracovní místo ( Procesní inženýr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce

• spoluvytváření a kontrola výrobních procesů
• řešení problémů ve výrobě
• návrhy změn výrobních procesů
• spolupráce s oddělením kvality
• správa produktových dat v systému
• spolupráce na zlepšování výrobních procesů
• dle aktuální situace spolupráce na projektech

Požadavky

• VŠ vzdělání technického směru (strojírenství, průmyslové inženýstrví, apod.)
• praxe na obdobné pozici podmínkou
• znalost analýzy výrobních procesů
• znalost Lean managementu
• čtení technické dokumentace
• AJ k denní komunikaci
• MS Office podmínkou, SAP a CAD SW výhodou

Nabízíme

• příležitost pro VŠ absolventy získat praxi v mezinárodním výrobním podniku
• zázemí dynamicky se rozvíjející nadnárodní společnosti
• příjemné pracovní prostředí, možnost osobního a profesního růstu
• týden dovolené navíc
• jazykové vzdělávání

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis na adresu vendula.stojanova@adecco.com . Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Poskytnutím údajů souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html.