Project Manager

Pracovní místo ( Project Manager ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro zahraniční výrobní společnost, působící v okrese Hradec Králové, hledáme kandidáty na pozici Project Manager.

Požadavky:
• VŠ technického směru – strojní, chemicko-technologické
• Praxi s vedením projektů v oblasti sériové výroby
• Aktivní znalost AJ
• Uživatelská znalost MS Office
• Komunikační, prezentační a organizační schopnosti, flexibilitu

Náplň práce:
• Vedení a řízení nových projektů
• Plánování a realizace změn v sériové výrobě
• Účast na jednáních u zákazníka
• Úzká spolupráce s oddělením vývoje, prodeje a kvality zákazníka
• Možnost cestování i do zahraničí

Nabízíme:
• Zajímavou práci v zahraniční společnosti
• Rozvoj, stabilitu a jistotu
• Moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi
• Motivující systém benefitů
• Vzdělávací program a program rozvoje jazykových znalostí

V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na adresu petra.vitova@adecco.com, tel. 725562671.
Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html