Nákupčí s AJ

Pracovní místo ( Nákupčí s AJ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro významnou nadnárodní výrobní společnost sídlící v okrese Náchod hledáme vhodného kandidáta na pozici - Nákupčí s AJ
Náplň práce:
· Nákup mechanických dílů;
· Komunikace se stávajícími dodavateli;
· Vyhledávání nových dodavatelů;
· Benchmarking, vzorkování;
· Kapacitní zajištění práce v mezinárodním týmu;

Požadujeme:
· SŠ technického směru podmínkou;
· Praxe na podobné pozici min. 1 rok;
· Aktivní znalost AJ, denní komunikace se zahraničními dodavateli;
· Znalost MS Office podmínkou, SAP výhodou;
· Velmi dobré technické znalosti, schopnost číst technické výkresy;
· Komunikační dovednosti na dobré úrovni;

Nabízíme:
· Stabilní zaměstnání v nadnárodní společnosti;
· Práci v moderním pracovním prostředí;
· Balíček zaměstnaneckých výhod a benefitů;
· Seberealizaci v nově vzniklé strojírenské společnosti;

Zaujala Vás naše nabídka? Pak neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem na adresu kamila.stejskalova@adecco.com , telefon 602 789 870
Těšíme se na spolupráci s Vámi.