Health and Safety Specialist - (BOZP) Brno

Pracovní místo ( Health and Safety Specialist - (BOZP) Brno ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce
hodnocení a prevence rizik, kategorizace rizik, pravidelné audity školení nových i stávajících zaměstnanců v oblasti bezpečnosti práce správa, řešení, evidence a přezkoumání pracovních úrazů, nemocí z povolání, zpracování statistik posouzení bezpečnosti strojů a zařízení, pracovních instrukcí,... kategorizace prací, posouzení práce v souladu s požadavky na hluk, prach, chemické látky,... posuzování osobních ochranných pracovních prostředků,... environment: nakládání s odpady a nebezpečnými látkami, posouzení zdrojů znečišťování ovzduší zavádění nových opatření Požadavky
VŠ vzdělání (oblast bezpečnosti práce, environmentu, chemie a pod.) minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici podmínkou výhodou praxe z výrobní společnosti odborná způsobilost v prevenci rizik podmínkou AJ na pokročilé úrovni Nabízíme
možnost osobního rozvoje a dalšího růstu – kariérní posuny a další vzdělávání zejména v technické oblasti samostatnost při řešení problémů, samostatné vedení projektů 5 týdnů dovolené jazykové kurzy Příspěvek na sport a volnočasové aktivity Příspěvek na penzijní připojištění Zaujala Vás naše nabídka? Pak neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce. Těšíme se na spolupráci s Vámi!